| M1R3L a întrebat:

Dece nu imi merge metin2 ro? Cand intru in el mi se stinge pc. Dece? Dau Fundita

Răspuns Câştigător
| ZeroBLADE a răspuns:

Sunt mai multe cazuri:
1. Ori ai calculatorul slab si jocul o fi prea mare pentru el.
2. Ai probleme cu calculatorul...

Incearca sa iti imbunatatesti calculatorul, sa areate mai performant sau asa ceva sau curata-l, descarca programul CCleaner si il vei curata, poate ai probleme
Download Link:
http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=79174&t=0&i=2
Instructiuni descarcare:
Unde scrie "Your download should start automatically in a few seconds... If it doesn't, please" in dreapta apesi pe Click here si gata.
Sper ca te-am ajutat!

Bafta!

| sabinpad a răspuns (pentru ZeroBLADE):

De fapt iti trebuie service pack 3 pe care il descarci de pe google.

4 răspunsuri:
| danieltare2 a răspuns:

Inseamna ca nai ce tb pentru joc adica nai programele potrivite ori nu ai Pc-ul bun. Fundita?

| r0BerTtT a răspuns (pentru danieltare2):

Uite cerintele... Cerinte minime de sistem OS - Win XP, Win 2000, Win Vista, Win 7 CPU - Pentium 3 1GHz Memorie - 512M Hard Drive - 1 GB Placa grafica de memorie - Placa grafica de baza cu minim 32MB RAM Placa de sunet - Support DirectX 9.0 Mouse - Mouse compatibil cu Windows-ul Cerinte de sistem recomandate OS - Win XP, Win 2000, Win Vista, Win 7 CPU - Pentium 4 1. 8GHz Memorie - 1G Hard Drive - 2 GB Placa grafica de memorie - Placa grafica de memorie de minim 64MB RAM Placa de sunet - Support DirectX 9.0 Mouse - Mouse compatibil cu Windows-ul

| M1R3L explică:

Am pc de 2, 40 GHz 2GB Ram Placa video de 256. Pc este bun pentru jocuri.Ce cerinte cere metin2 ro?