| Kanghu a întrebat:

Am auzit ca la unulele calculatoare nu merge bine metin2.Dece?

Răspuns Câştigător
| antonius74 a răspuns:

Metin 2 merge bine pe un pentium 3, deci in caz ca nu ai un calculator din epoca de piatra, cel mai degraba are o problema asta din cauza unei conexiuni proaste la internet.

10 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Ca au configuratii vechi care nu fac fata jocului!

| AcidCuSange a răspuns:

Din cauza ca metin2 e un virus cat planeta si nu are loc pe PC angry

| 4Fun a răspuns:

Poi depinde ce pentiun este. cati rami ai. placa video. etc diferite lucruri care le cere acel joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai praf pc`ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io cand intru in el nu merge imi da eroare. Dar inainte de asta mergea cine ma ajuta plz?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma tot deconecteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e prea mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu merge metin2.ro imi ramane la trimetere. am 2Gb rami ddr3 si nu merge dc?

| xXAndr3iyXx a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca numai rami conteaza, placa video, ghz acestea ar tebui sa ai mai mult. Sper sa te ajut si eu am probleme si am fost la varamea si ii mergea superb asa ca asta ar tebui sa fie. E o presupunere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu asta intrebbbbbbbbb