| Dirt3343 a întrebat:

Deci,astazi mi-am luat un joc, DiRT 3.

Am facut.iso cu Power Iso, l-am instalat si apoi urma sa mai iau dintr`un mount dela. dintr`un folder SKIDROW 3 chestii.dll (Skidrow.dll, paul.dll [acestea 2 nu merg mai era 1 dar a mers] )

Cand dau copy la Skidrow.dll de exemplu si vreau sa il bag in folderul unde am jocu primesc urmatoarea eroare: http://i.imgur.com/2z8XH.png (screen)

Am incercat si eu cateva solutii, cum ar fi restart la PC sa bag in alta parte ce se afla in acel.iso. totul degeaba pur si simplu nu pot da copy+paste la acele 2 lucruri skidrow.dll si paul.dll (nici sa le schimb numele nu pot.

SCUZATI categoria.dar stiti si voi, este cea mai vizitata

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Pai e virusat acel dll, si nici alt crack nu este pe net, deci nu il joci happy

| Dirt3343 explică (pentru M1hai):

Dar multi au putut sa il copieze de acolo si sa se joace. eu asta nu inteleg

| M1hai a răspuns (pentru Dirt3343):

Deoarece nu au un antivirus, si se duce tot pc-ul