| xManiaC a întrebat:

Deci cine imi poate spunde cum pot sa o prind mai repede pe Mesprit la Pokemon Platinum? fundahappy

5 răspunsuri:
| KiryuZero a răspuns:

Trebuie sa ai un anumit pokeball, dar eu nu stiu care ca asta incerc si eu(si daca ai terminat jocul imi spui si mie cum l-ai prins prin mesaj?)

| xManiaC explică (pentru KiryuZero):

L-am prins f repede cu master ball parca

| KiryuZero a răspuns (pentru xManiaC):

Si master ballul de unde l-ai luat?

| xManiaC explică (pentru KiryuZero):

Pai daca ai no$gba cu care sa pornesti jocu cauta pe net coduri pentru master ball si ai acolo prin optiuni ceva cheats.intri acolo in fine.asta prima varianta happy a 2 a e atunci cand l-ai batut pe lideru ala al echipei galactice ti-a dat un master ball.desigur daca nu l-ai folosithappy succes

| Marshal2118 a răspuns:

Ca sal prinzi pe mesprit repede si usor as zice sa-ti iei un gastly si el are abilitatea aceea de cu mai poti sa iesi din lupta cum ar veni si trebuie sa ai multe pokeboluri nu cont ce pokeboluri si mesprit dupa ce dai aia poti sai scazi din viata sau sai dai paralizare si apoi capturezi Funda?