| madelf a întrebat:

Deci da, m-a luat si pe mine febra The Sims-ului -.-". De abia astept sa scap de la scoala ca sa ajung sa ma joc The Sims...
Ce vreau eu sa va intreb... ce coduri stiti? Stiu codul pentru bani, doar atat. Exista coduri cu care poti face ca Simsii sa se indragosteasca sau ceva de genu'?big grin
Sa curga codurile! :-s
P.S.Sunt abia la inceput cu jocul, abia aflu si eu mai multe, asa ca nu strica sa ziceti si niste mici detalii big grin
Funda maxima!

Răspuns Câştigător
| Fashion a răspuns:

Pai motherlode=bani
maxmotives= pentru a le satisface dorintele
aging off/on = opreste imbatranirea simsilor
si este unul care poti face de toate cu el : boolPropTestingCheatsEnabled true, cu acest cod ii poti face pe simsi buni prieteni sa se ndragosteasca si te duci la relati si le limbi saetica din tubul verde cumvrei tu, apoi alt lucru este ca poti sa-i faci adica sa le umplii chestiile alea de la skills, apoi ii poti omori dai shift+ctrl+click dreapta si di kills si sunt mai multe varinte. poti face cu acest cod o gramada de chestii cum ar fi sapoate sa fie insarcinati dar sa nasca extraterestii si femelie si barbatiilaughing asa daca mai ai vreo alta intrebare ma poti intreba pe privat ti voi raspunde cu placere:X :* FUNDA''!

1 răspuns:
| Fashion a răspuns:

Hey! unde-i funda?