| RoxanaGhost a întrebat:

Deci eram pe mess,IMVU etc... si dintr-o data mi se misca cursorul singur ca si cum imi umbla cineva in PC, apoi l-am inchis de la unitate si am redeschis iar cand o inceput sa mi se miste singur cursorul unitatea o facut beepbeep. dupa ce l-am inchis si l-am deschis si-o revenit, O fi de la unitate, sau chiar mi-o umblat careva in PC? dau funditastraight face...

5 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

LOOOOOOOOOOOOOOL bahh prietene cursorul se misca pe ecran pentru ca mouse-ul tau sta intr-o pozitie proasta de asta nu ca ai tu virusi sau ceva doamnelaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| RoxanaGhost explică (pentru anonimguy3):

Faza e ca-mi deschidea si ferestrele tu rolling on the floor

| SomeRandomDude a răspuns:

Sunt niste programe gen. keylogger aceste iti intra in calculator cu un simplu download daca nu ai antivirus sau firewall acea persoana care ti-a instrodus keyloggerul s-ar putea sa-ti i-a din PC-ul tau conturi etc.Ai face bine sa stergi download-urile recente! Bafta!

| AdrianIonut100 a răspuns:

Incearca sa vezi daca iti mai face cand esti deconectat de al messenger si daca da atunci cineva te prosteste. Daca nu e posibil sa fie de la unitate.

| RoxanaGhost explică (pentru AdrianIonut100):

Păi îmi făcuse unitatea de două ori bipbip...straight face m-am deconectat de pe messenger si vad ca mere :X