| Lines_Fliptop_1993 a întrebat:

Deci... eu vreau sa imi iau echipament mod pe serverul de metin metin2rospeed si as vrea sa ma ajutati cu bonusurile. Rog sa dati raspunsuri intregi si detaliate ca sa inteleg mai bine. Eu sunt sura arme. Astept raspunsuri.

2 răspunsuri:
| χεςρυψχ a răspuns:

Pai daca esti Sura iti trebuie neaparat bonusuri cu Inteligenta (INT) FULL

Dupa care ai nevoie de itm cu rezistenta la magie (pentru ca skilurile primite de la adversari sa aiba dmg cat mai mic)

Semi-omul e esential pentru duele si crescut (v4)

Dupa care vine pv (HP viata) si aparare contra pumnal sabie si doua manini aste dun principalele!

Sper ca te-am ajutat Funda?

| Lines_Fliptop_1993 explică (pentru χεςρυψχ):

Am sa dau si funda dar astept mai multe raspunsuri