| Paranormal12 a întrebat:

Deci mi-am reinstalat windows-ul(7 ultimate).Si nu stiu de ce nu pot sa ma conectez la internet.Am internet prin router wireless.Firul principal intra in el si de la el alt fir intra in calculatoul meu.Restul calculatorarelor au internet pin wireless.Am incercat orice.Am luat firul principal si l-am bagat direct si hiar am incercat sa prind direct prin wireless.Tt nu a mers.Routerul nu are nimic, unul intre calculatoarele mele prinde internet foarte bin.Am uitat sa va intreb daca atunci cand ma conectez trebuie sa dau datele din contact sau cele ale routerului.Plus c de fiecare data cand am vrut sa ma conectez imi dadea eroarea nr. 651? Am internetul de la rcs-rds.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| RaduGavrila a răspuns:

Sunai pe cei de la rcs-rds si te vor ajuta. Sper ca te-am ajutat!
O zi placuta in continuare. big grin