| scania5445 a întrebat:

Din ce cauza imi merge un pic sacadat euro truck simulat 2 am cerintele care le cere peste

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DEBIFEAZA:
realkted hd audio manager
utorr3nt
RGSC
yahoo mesenger
deamo tools
facebook update
Microsoft windows operating system
webplayer
java
usb 3.0 monitor
groove monitor
Adobe reader and acrobat manager

Click pe Apply ->OK ->restart pc.

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce sistem de operare ai?
Ce procesor?
Ce placa video?
Memorie ram?
Ai cele mai noi drivere la placa video instalate?
Intra in Start ->in run scrie ->msconfig ->aici da click pe tabul->Startup ->spune ce programe ai bifate aici.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| scania5445 explică (pentru neluL):

Esti pe cale sa postezi un mesaj care poate incuraja pirateria si distributia ilegala de materiale pe internet. Legea nr. 8 din 1996, privind dreptul de autor si drepturile conexe, a fost modificata semnificativ prin Legea nr. 285 din 2004, prin OUG nr. 123 din 2005, precum si prin Legea nr. 329 din 2006, iar tu ai putea sa te afli in situatia de a le incalca acum. In ipoteza unei actiuni pe cale legala, TPU.ro este obligat sa furnizeze IP-ul tau (89.46.63.18) si restul datelor de identificare si informatiilor despre tine. Esti sigur ca doresti sa postezi acest mesaj si iti asumi toate riscurile? imi scrie asta cand sa il public unde sa iti zic ai facebook

| neluL a răspuns (pentru scania5445):

Ti se intampla asta deoarece in startup ai utorr3nt,este un cuvant neagreat de TPU. Scrie utorr3nt exact cum am scris eu si nu iti mai apare ceea ce ai scris mai sus! Tot aici imi lasi mesaj!
Mai repet o data sa fiu sigur ca ai inteles:
-intra in Start ->in run scrie ->msconfig ->aici da click pe tabul->Startup ->spune ce programe ai bifate aici.Doar cele bifate!
Apoi raspunzi si la restul intrebarilor

| scania5445 explică (pentru neluL):

Eset smart security
realkted hd audio manager
Intel(R)common user interface
Intel(R)Proset/wirles
Intel(R)common user interface
utorr3nt
RGSC
yahoo mesenger
deamo tools
facebook update
Microsoft windows operating system
webplayer
java
usb 3.0 minitor
groove minitor
Adobe reader and acrobat manager

| scania5445 explică (pentru neluL):

Un antivirus care gaseste toti virusi nu stii si un link daca stii dau funda

| neluL a răspuns (pentru scania5445):

Daca vrei sa scanezi si sa cureti pc-ul foloseste MBAM
Descarca MalwareByte Antimalware de aici: http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free

Instaleaza-l si la sfarsit asigura-te ca ai bifat urmatoarele: Update Malwarebytes' Anti-Malware si Launch Malwarebytes' Anti-Malware. Apoi apasa Finish.
Dupa lansarea programului, selecteaza Perform full scan si apoi apasa pe Scan.
La terminarea scanarii apasa OK si apoi Show Results. Asigura-te ca e totul bifat si apoi apasa Remove Selected.

Dupa aceea instaleaza AVG
http://free.avg.com/eu-en/homepage
Sau Bitdefender Antivirus Free Edition
http://www.bitdefender.ro/solutions/free.html

| neluL a răspuns (pentru scania5445):

DEBIFEAZA:
realkted hd audio manager
utorr3nt
RGSC
yahoo mesenger
deamo tools
facebook update
Microsoft windows operating system
webplayer
java
usb 3.0 monitor
groove monitor
Adobe reader and acrobat manager

Click pe Apply ->OK ->restart pc.

| Jipa95 a răspuns:

Daca procesorul / placa video le ai de acum 10 ani si jocul cere de ex 512 mb la video si tu ai 1 gb la video, dar acea placa este invechita, procesorul grafic nu reuseste sa readea tot fraps-ul bine.

| scania5445 explică (pentru Jipa95):

Am lep de 6 luni cu placa video de 2gb procesori Intel core i3 2330M