| Deidara554 a întrebat:

Dintre cei care folositi Windows 7, stiti ca la acel Taskbar se schimba culoarea. Mie nu imi merge, cand dau pe acel patrat colorat ca sa zic asa pentru a schimba culoarea, imi apare Window Color and Apperance, dar in niciun caz ceva legat de culoarea acestuia. Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa video nu-ti suporta aero

| kuroko1123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu am aceeasi problema! dar ce pot face? ca sa mearga? te rog happy kiss

| Deidara554 explică (pentru kuroko1123):

Buna,eu am instalat Nvidia Drivers si acum funtioneaza big grin.Cel mai bine e sa le descarci de pe site-ul oficial al celor de la Windows.

| kuroko1123 a răspuns (pentru Deidara554):

Da am instalat si eu Nvidia drivers! dar nu merge. adica il descarc. cand sa-l instalez imi apare o eroare... ce Nvidia ai instalat? si un link daca poti plzz! si daca merge funditaaaaaaaaaa :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru kuroko1123):

Schimba-ti placa video

| Amilik a răspuns:

Da click dreapta pe Desktop si alege Personalize apoi da click pe Window Color. Iti vor aparea mai multe casetute cu diferite culori. Tu trebuie doar sa dai click pe culoarea care iti place si apoi sa dai "Save changes".