| Bâza a întrebat:

E de rau sau de bine sa ai chakrame in metin2 dcu Skill Damage -12%?

2 răspunsuri:
| andreigroza19 a răspuns:

Pai deci... daca ai paguba competentei mai mica dai mai putin cu skill.cu pumnalele dai cu 6% mai putin decat media skillului(adiak daca dai noru s iei 1k si fara -12% ai lua 1120 tziar scadea doar 260 de pentru) deci e ceva.scazi jumate din media atacului cu skillbig grindefapt stii ce? scade 6% din cat dai cu skillu normalbig grin

media te ajuta la atacul normal(hit) competenta la atacu cu skill.dar nu e o prb dac e undeva pe la 12%... o sa afecteze doar 300-387 dmgwinking

| AlexxxxD a răspuns:

Ai are dmg skill -12 e bine ca are dmg mare deciwinking e de bine