| FlorinacioSteaua a întrebat:

Este un server RolePlay de Samp numit Romania Roleplay si la inregistrare iti cere sa dai un test cu intrebari.Am citit regulamentul dar nu ma prind cum trebuie sa raspund...cine imi poate da raspunsurile? asta e linkul https://www.ro-roleplay.com/inregistrare/ (poate se va incarca putin cam greu) dau fundita :*

2 răspunsuri:
| Mariusst99 a răspuns:

Nu se merita sa stai atat sa faci un cont, inauntru e praf, nu te ajuta nimeni, si daca nu stii RP fac misto de tine. Te-as ajuta la test, l-am facut. Oricum o sa-ti i-a o zi intreaga sa faci bibiografia laughing

| awesomegab23 a răspuns (pentru Mariusst99):

Mie nu-mi merge contul :warning: