| vladutz12345 a întrebat:

Eu am asatonguelaca video Nvdia geforce 210 1gb Intel dual core E2200 2,4ghz si un GB de ram. Daca upgradez PC-ul cu 2 sau 3 GB de ram as putea rula jocul Battlefield 3?

Răspuns Câştigător
| Eusebiu15 a răspuns:

O sa iti ruleze dar daca dai la High sigur o sa ai probleme cu FPS-ul. si o sa intampini probleme cu sonorul. adica jocul o sa-ti mearga bine dar sonorul se va auzi intrerupt sau chiar decalat cu cateva secunde. si asta e de la procesor in rest o sa-ti mearga. te sfatuiesc sa inchizi sonorul si sa joci pe o melodie care'ti placewinking

| vladutz12345 explică (pentru Eusebiu15):

Trebuie sa il rulez fara AA?

2 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Da,dar pe setari mici-medii