| Nuimicitinumele a întrebat:

Eu am instalat metin2 arena si cand dau clic pe incepe joc zice metin2client.bin nu a fost gasit restarteaza patcherul ce ar trebui sa fac ca sa imi mearga mai degraba cum restartez patcherul? Si da am reinstalat jocu da degeaba... pls help dau funda
P. S. :la read me zice ca imi trebuie Windows XP; Windows Vista; Windows 7 (oricare versiune) si eu am windows xp deci e bine nu?

2 răspunsuri:
| αиιиαɛǤ a răspuns:

Jocul e downloadat odata cu un virus, si nu are cum sa mearga, si eu acum ma chinuiam sa-l fac...

| Kevin092 a răspuns:

Si la mine e la fel, dar am intrat pe google si am cautat "dawland metin2client.bin"si l-am instalat si merge.