| Camper123 a întrebat:

Exista subtitrare in romana la gta 4 si daca da, un link de descarcare?

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

In nici un joc video nu vei gasi subtitrari in romana. Pt ca producatori cred ca mai nimeni nu vorbeste limba romana si nu are rost sa o implementeze, si subtitrarile in romana nu is au rostu. In engleza parca au si ele o chichita. Sau cum e in Metro Last Light, poti activa vocile in rusa si sa lasi subtitrari in engleza. happy

| Cocianga_Vladut_1996 a răspuns (pentru anonimguy3):

Tin sa te contrazic, in GTA SA este subtitrare in romana, dar trebuie instalata de catre tine

1 răspuns: