| Razvy9931 a întrebat:

Exista un joc gen metin2?
Am jucat multe jocuri despre care se spune ca sunt "asemanatoare", dar nu mi-au placut.M-ar interesa un joc gen metin2 in care sa ataci mai multi monsti deodata!(Pe 4story/cabal... selectezi un monstru si pe ala il ataci; nu imi place asa)

2 răspunsuri:
| AnkuYo a răspuns:

Pe metin(depinde ce fel de metin) poti cumpara mantii de la magazin si daca folosesti o data una vin toti monstrii spre tine EX:Mt2TIM

| Razvy9931 explică (pentru AnkuYo):

Stiu si eu de private. Daia am spuns doar metin2.Alte jocuri vreau!