| anonim_4396 a întrebat:

Exista un program cre sa pot sam fac sa mearga orce joc pe calculator?

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Te referi la cerinte? Nu exista. Daca jocul a fost facut cu grafica buna si efecte misto cere un PC mai performant si nu poti sa reduci cerintele. Daca nu ai RAM suficient/Procesor destul de bun/Placa video care sa poate reda acel joc nu ai cum sa schimbi asta cu un program.

| krisaniulian a răspuns:

Nu exista un asemenea program toate jocurile merg in functie de calcultatorul tau un program pentru jocurie este daemon tools