| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac bani (credits) pe IMVU? Spuneti'mi si mie ca nu mai am! Dau funda celui mai mare si bun raspuns!

4 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

Si eu am IMVU dar acum nu prea ma joc.
Eu prima data cand mi-am facut cont am folosit mafia. http://freewebs.com/imvumafia/WatchBotIV.html [dar trebuie sa selectezi alta tara. nu Romania ca atunci am inteles ca nu primesti credit. Alabama[parca] sau New York :D]
la mine a mers o zi mafia asta. ca dupa aia nu am mai primit:D
Alte modalitati. cu catelul. sau. cu metaRL gasesti pe youtube tutoriale cum sa faci credite cu metaRL:)
sau -tii fereastra de comunicare cand vb. cu cineva 12 ore deschise.
-Iti verifici emailul.
-participi la concursuri.

| Winniee a răspuns:

Deci.este o modalitate prin invite friends: google>imvu>credits>earn credits>invite and refer people>invite by email,apoi mai deschizi o fereastra si faci asa: google>yop mail>random email adress>home,copiezi adresa si dupa aia te intorci la imvu,si scrii adresa si la nume si la email, apoi te intorci la yopmail si dai la check inbox, o sa iti apara ceva cu yes or no.dai la yes.inchizi fereastra care iti apare.mai dai odata, inchizi si mai dai odata si ramai acolo.completezi alea si la email pui adresa de pe yopmail. apoi intrii pe imvu si rogi pe cineva sa iti intre pe cont si sa iti dea 5 chaturi... FUNDAAA?

| Winniee a răspuns:

Dar,dai la yopmail.net nu yopmail.com ai grija la aspectul asta!

| zzMortaalBoyy a răspuns:

Imi face si mie cineva credite pe IMVU?