| ge0rgex a întrebat:

FRATILOR am o problema, intru in orice metin2 si pe ecran de la ceilalti playeri se vad niste dungi care se misca pe tot egranul apoi se blocheaza PC va rog o sugestiesad

Răspuns Câştigător
| kaz3 a răspuns:

Lasate de metin.
iti pierzi viata.
eu m-am chinuit 1 an si 3 luni cate 6 ore pe zi sa fac level 67...am reusit.
dar ce am realizat?
am ajuns un tip dubios care se ascunde dupa monitor!
asa ca m-am lasat de metin!
si mie mult mai bine.
iesi si tu pe afara daca stai pe la PC citeste si tu ceva, uitete la TV dar lasate de metin.
acesta este doar un sfat prietenesc daca esti de acord accept o fundabig grin

| ge0rgex explică (pentru kaz3):

Asta cred si eu, am pierdut si eu mai mult ca tine 3 ani jucand private si Ro dar nimic, am realizat un 0 mi-am gasit alte ocupatiihappy mersi de sfat

1 răspuns: