| Madalinqqq a întrebat:

Funda!
Cand dau drumul la unitate nu mi se aprinde monitorul, pe ecran imi apare "No signal detected". Care ar putea fi problema?
Funda!

3 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Vezi dacă ai băgat bine cablul. Încearcă și cu alt monitor să știi de la ce componentă e problema.

| Madalinqqq explică (pentru Țoglă):

O sa incerc, dar cand îi dau drumul nu se mail aprinde becul rosu

| Babacu_Viorel_1962 a răspuns:

De regula daca ai verificat conexiunile si sunt ok atunci placa video e dusa.Incearca sa folosesti alt cablu de conexiune si daca iti da aceiasi eroare placa video e problema.