| TheSoldier a întrebat:

Funda! Cine imi zice si mie niste jocuri cu care sa filmez pe youtube? As vrea sa fie mai vechi pentru ca sunt un gamer oldschoolwinking Cine zice minecraft il injur

Răspuns Câştigător
| VasyBlueLighT a răspuns:

Pai sunt multe jocuri care poti filma pe youtube dar imi dai si eu cu parerea:
Saints Row 2(sau The Third daca ai pc bun)
Mafia
The Godfather
GUN
True Crime:New York City
Reservoir Dogs
Splinter Cellbig grinouble Agent
Max Payne 2
Gothic 3
Si..etc.

4 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Dungeon keeper 2
Age of Mithology 1
Starcraft 1
Red Alert 2
Aliens vs Predator 2
Bafta!

| Th3Li0N a răspuns:

Alai frate in sfarsit unu care zice HUU MINECRAFT si si eu as face la fel dar eu fac la fel si cei care joaca metin2.Poi in general toate jocurile poti sa filmezi sa le pui pe youtube. Joaca 18 wheels of steel across america eu ma joc si e frumos.Si apropo la fata aia pe care o iubesti iti mai spun o data SUCCES

| TellaPro a răspuns:

Terraria (Ca MC big grin) Metin2 (XD e un joc dragut) 4 Story (MMORPG)
EPICDUEL.
Incearca si tu ceva de pe steam.