| Otto2014 a întrebat:

As vrea si eu niste jocuri care sa le filmez si sa le pun pe youtube.
Aveti sugestii?
Am 2 gb ram in pc
ps:Orice joc in afara de minecraft si counter strike.

Răspuns Câştigător
| Totenn a răspuns:

I am bread - In joc tu esti o felie de paine si trebuie sa ajungi la destinatie apoi sa stai pe calorifer etc. pana te prajesti (e greu jocul si este jucat de multi ytb gen : Pewdiepie, Iobagg...)
Happy wheels : cred ca stii si tu (il joci din brose si este jucat de multi ytb gen pewdiepie/satana/iobagg etc.)
Outlast - un joc infricosator care trebuie jucat.

2 răspunsuri:
| mititelumarius a răspuns:

Jocuri Horror:
Penumbra Overture, Penumbra Black Plague, Resident Evil, Outlast-joc de top, Dead Space. Mai gasesti altele pe Google. happy

| mititelumarius a răspuns:

Ce nume de utilizator ai pe youtube?