| ady960 a întrebat:

Funda de undesterg facebookul definitiv?

Răspuns Câştigător
| vardolnicusor a răspuns:

Https://www.facebook.com/help/delete_account
Accesezi acest link ( trebuie sa fi logat pe facebook cu contul pe care vrei sa il stergi) selectezi "stergere" apoi iti bagi parola... si se sterge. :)

| ZeroDiferit a răspuns (pentru vardolnicusor):

Ce ai spus tu, doar suspenda contul, nu il sterge. Raspunsul e in linkul de le wikihow.

| vardolnicusor a răspuns (pentru ZeroDiferit):

Tin sa te contrazic mie mi l-a sters defintiv tongue Daca vrei sa suspendezi contul trebuie sa dai >Logare pe facebook>setarile contului>securitate>dezactivati contul

| ZeroDiferit a răspuns (pentru vardolnicusor):

Ideea e ca tu susti ca l-ai sters, nu? Daca incerci sa te loghezi pe fb si ti spune ca nu exista contul respectiv, poate ca l-ai sters...dar daca iti cere mailu si passu, nu l-ai sters. Incearca.

| vardolnicusor a răspuns (pentru ZeroDiferit):

Dupa ce selectezi stergerea ai la dispozitie 30 de zile in cazul in care te razgandesti happy Dar daca nu intri pe el deloc 30 de zile in a 31-zi contul este sters happy...

| vardolnicusor a răspuns (pentru vardolnicusor):

Dupa ce selectezi stergerea ai la dispozitie 30 de zile in cazul in care te razgandesti (daca te razgandesti iti bagi mailul si parola, intri si selectezi "dezactivare stergere" Dar daca nu intri pe el deloc 30 de zile in a 31-zi contul este sters. happy