| deea_2235 a întrebat:

Cum pot sa'mi sterg facebookul definitiv?

5 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Uite aici cateva link-uri utile pentru facebook printre care si ce te intereseaza pe tine: http://www.tutorialepc.ro/linkuri-utile-in-facebook.html

| 女時日水한국어 a răspuns:

Pai dai la Contul Meu-->Setarile contului-->Dezactiveaza contul=> Funda?

| deea_2235 explică:

Am facut asa da nu mi-l sterge definitiv ca dupa un timp imi apare din nou sad

| Stefy2011 a răspuns:

Dai la contul meu, la setarile contului, jos este dezactiveaza contul dai click si gata e sters big grin