| TheSoldier a întrebat:

Funda! Imi merge gta IV pe setarile low pe urmatoatea configuratie? 2. 00gb ram, Procesor amd c 50 1. 00ghz dual core, placa video ati radeon 6250 256mb. Este un notebook.Imi convine si daca ruleaza cu 10 fpsbig grin

4 răspunsuri:
| Ripqer a răspuns:

Nu mg, nici mie nu imi merge, imi pare rau dar GTA IV are niste cerinte colosale si optimizarea sa e cam proasta...
Si cu 10 fps o sa iti mearga il reluare de o sa iti vina sa arunci PC-ul pe geam, in fine faci cum vr tu.

| nuckleu a răspuns:

Nu o sa iti mearga.
Cauta pe internet cerinte de sistem gta iv

| nuckleu a răspuns:

Oricum nu mi se par mari cerintele de sistem la gta iv fata de alte jocuri, dar tie oricum nu iti merge pe acel laptop.