| anonim_4396 a întrebat:

[FUNDA] Salut, sunt din Timisoara si as vrea sa cumpar un paysafecard pentru niste jocuri pe Steam, si as dori sa stiu daca pot plati cu euro si cat ar costa de la 1 Euro pana la 15 euro?
Adica sa imi spuneti 1 euro - 1 leu | 2 euro - 2 lei (v-ati prins voi)

P.S.: Stiu ca paysafecard nu este un card si un cod pin din 16 cifre...

Va rog un raspuns cat mai repede.

Funda. happy

Răspuns Câştigător
| AlinnJe a răspuns:

Nu poti.
te duci la un punct poypoint cred ca se numeste nu mai stiu si selectezi paysafecard 25 lei sau 50 lei sau 75 lei sau 100 lei iti spn din propria experienta ca mereu cumpar.25 llei = 5€ 50lei =10€ 75lei=15€ si 100 lei =20€.
te duci acolo selectezi paysafe card si suma dorita.sa zicem 25 lei dai pe casuta de 25 lei si bagi bacnotele dupa care iti da o chitanta si iti spune : Cod de reincarcare: 000000000000 ce cod iti da si ala e codul pin de la paysafecard.

funda?

| Nan_Alex_1994 a răspuns (pentru AlinnJe):

Salut, exista PaySafe de 2$?

| Fcsb_Toma_1993 a răspuns (pentru Nan_Alex_1994):

Nu e de 25 50 100 si 300 strange si tu inca 15 lei