| RockableHu a întrebat:

Funda si vooot :* >-- Se poate juca Temple Run 1/2 online? Dar SubwaySurfers? Dar Pottery?

Răspuns Câştigător
| CosminC86 a răspuns:

Instaleaza aplicatia 1mobile market pe smartphone si intra in ea, acolo pe langa subway surfer online, mai ai si alte 300 de jocuri care sa le descarci oricand vrei.

4 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Din cate am auzit doar subwaysurfers ai aici cum sa il downloadezi: http://www.youtube.com/watch?v=yqoylWLCXvE

| CosminC86 a răspuns:

Ola! Temple Run nu, SubwaySurfers da, Pottery nu.

| RockableHu explică (pentru CosminC86):

Dar spuneti-mi unde sa-l gasesc, ca pe facebook nu merge

| RockableHu explică (pentru CosminC86):

Gratuite?

| CosminC86 a răspuns (pentru RockableHu):

Instaleaza aplicatia 1mobile market pe smartphone si intra in ea, acolo pe langa subway surfer online, mai ai si alte 300 de jocuri care sa le descarci oricand vrei.