| ralww a întrebat:

Se poate juca Temple run online? Daca da, unde il pot gasi? Funda! tongue

4 răspunsuri:
| Chimied a răspuns:

Se poate juca doar pe telefon.

| Virgillius a răspuns:

Din pacate, Temple Run nu este un joc multi-player. Astfel, va trebui sa te conformezi cu ideea ca temple run este un joc care implica o singura persoana. Totusi, daca vrei sa ai niste tangente cu lumea online prin temple run, incearca sa i-ti inregistrezi scorurile cat de des poti. Cu placere happy

| RaluuxD a răspuns (pentru Virgillius):

Se refera daca se poate juca doar pe telefon straight face laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Virgillius):

Mai Andrei, inainte sa raspunzi citeste intrebarea cu atentie laughing.Am intrebat daca Temple Run se poate juca si pe calculator nu numai pe telefon tongue.