| RedBullX a întrebat:

Fundita :X : eya^^ TPU.
Calculatorul meu are o placa video : nVIDIA geforce 6200 TurboCacheTM 256MB.
In momentul de fata am 512MB RAM la calculator.(imi v-oi mai adauga inca 2GB).
Imi va merge sa joc LEFT 4 DEAD (sau LEFT 4 DEAD 2 ) pe o placa video : nVIDIA geforce 6200 TurboCacheTM 256MB si 2GB RAM memorie?

Răspuns Câştigător
| Kalyn a răspuns:

Absoulut oricum pentru viitor intra pe http://www.systemrequirementslab.com si acest site iti va spune daca poti rula un anumit joc sau nu...

2 răspunsuri:
| RedBullX explică:

Am vazut pe youtube ca altii care au nVIDIA geforce 6200 TurboCacheTM 256MB pot juca doar ca au mai mult RAM la PC

| RedBullX explică:

Pff pai... RAM si video card...
AM vazut altii cu video cardul`l meu si mergea bine...
crying(