| User11547 a întrebat:

Heey.care vi se pare cel mai eficient browser?(mozila firefox; google chrome; internet explorer; opera; safari)
PS: motivati alegerea facutabatting eyelashes... fundahappy

Răspuns Câştigător
| GABIwynner a răspuns:

Opera e cel mai bun browser pentru ca are Speed Dial, Opera Link, Opera Unite, si Opera Turbo, care face sa ti se incarce mai repede paginile in conexiunile slabe.
Si e bun pentru ca eu il folosesc.

3 răspunsuri:
| Marinake a răspuns:

Chiar daca celelalte sunt mult mai rapide, eu as alege Internet Explorer, deoarece acesta verifica fiecare pachet de date care trece prin el si blocheaza eventualele surse de malaware(virusi)

| DamnedDark a răspuns:

Opara 9.6 laughing

| oOAddYOo_3455 a răspuns:

Pai daca ar fi dupa mine as alege dintre opera si google chrome.alegerea e a ta