| regrets a întrebat:

Ce browser credeti ca este mai bun dintre: Mozila Firefox, Google Chrome, Opera, sau Safariconfused...

Răspuns Câştigător
| FataCuMinte97 a răspuns:

Buna.
Eu folosesc Google Chorme si e foarte bun.Nici nu ma gandesc sa folosesc altele pentru ca Google Chorme e cel mai rapid si bun.
Sper ca ti-am fost de folos!
Funda?

17 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Google Chrome este cel mai bun, îl am eu şi este foarte bun.Pa,pa

| benny a răspuns:

Mozila Firefox

| Crysty1996 a răspuns:

Din cate stiu eu crhome si mozila sunt la egalitate dar mie chrome mi se pare net superior deci concluzie Google Chrome castiga detasat (imi dai funda te rog big grinbig grinbig grinbig grin)

| vldidle a răspuns:

Google chrome happy

| regrets explică:

Ms all pentru raspunsuri>big grin

| xBlueEyes a răspuns:

Nici nu merita sa pui intrebarea. Logic ca Google Chrome, este cel mai rapidd. tongue

| Laura1402 a răspuns:

Eu am Internet Explorer,Mozila Firefox, Google Chrome si Opera.
In opinia mea cel mai bun ar fi Google Chrome, dar toate au ceva bun.
1. Google Chrome-cel mai rapid si destul de sigur.
2. Opera-e mai sigur ca si chrom dar nu la fel de rapid(totusi mai rapid ca si Mozila Firefox)
3.Mozila Firefox-mi se pare ok, e sigur, insa merge destul de greu
4.Internet Explorer-e cel mai incet, totusi sigur, dar nu poti deschide "NEW tab" doar "New window".

| SunnY_3867 a răspuns:

Google Chrome e cel mai rapid, dar nu si cel mai sigur))

| AnDyK00L a răspuns:

Eu le-am incercat pe toate si am realizat ca google chrome este cel mai bun(rapid) browser.
Deci in consecinta te sfatuiesc sa alegi Chrome.
FUNDA?

| roxycool a răspuns:

Mozila firefox

| UnleashedPsycho a răspuns:

Mozilla şi Safari, asta folosesc şi mi se par bune.Şi Chrome e acceptabil.
Sayonara!

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Eu folosesc Firefox.dar am auzit de la mai multe persoane ca Google Chrome e cel mai bun pentru ca e mai rapid

| AnnonnimGirrl a răspuns:

Chrome clarlaughing

| Rosaria a răspuns:

Eu am folosit pana acum Internet Explorer, Mozila Firefox si Google Chrome. Cel din urma e singurul care nu a crapat pana acum, deci din punctul meu de vedere, cel mai bun. Pe celelalte nu le stiu. Oricum, ramane la latitudinea ta. Daca gasesti unde sa le downloadezi pe gratis, eu zic ca ai putea sa le incerci pe rand si sa vezi care iti convine cel mai mult. Bafta

| Danutu a răspuns:

Mozzila si Opera

| GabitaGabii a răspuns:

Google Chrome folosesc pe laptopull meu si mergee perfect. Si pe calculator am doar Mozila Firefox si merge atatttt de greeuuustraight face. Deci cu sigurantaaa Google Chrome.

| lovegame99 a răspuns:

Google Chrome!