| RoxyAngelPink a întrebat:

Ce este mai bun? :
-Internet explorar 8
-google chrome
-mozila firefox
-opera
-safari S. A. M. D tongue
Funda! happy happy

19 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Mozilla Firefox si Google Chrome sunt cele mai bune.

| RoxxuInna a răspuns:

Google Chrome
Le am pe toate, dar pe acesta il folosesc mereu si mi se pare cel mai bun

| Kikoo a răspuns:

Cel care ti-l recomand eu este Google Chrome, merge rapid, dar atentie! la unele calculatoare nu functioneaza youtube-ul, vplay si toate site-urile cu video. Dar in general este cel mai bun, apoi ti-l recomand pe Mozilla Firefox. O seara buna!

| Pufuh a răspuns:

Eu le-am folosit pe toate:internet explorer poate artage virusii, google chrome e foarte bun si rapid, mozila la fel e bun, opera e foarte misto ca are speed dial, iar safari e o combinatie intre opera si chromebig grin dar cel mai bun eu cred ca sunt opera si chrome

| KiddaBăă a răspuns:

Google Chrome și Mozilla Firefox.

| vladlove123 a răspuns:

Google chrome foloseste-l cu incredere

| Kennedy97 a răspuns:

Google Chrome, deoarece poti circula mai repede pe el... funda?

| xIuliiia a răspuns:

Google Chrome e cel mai bun tocmai l-am descarcat si e super. Merge mult mai repede si nu atrage virusi. Funda pls?

| InSty a răspuns:

Google chrome

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google chrome

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chrome

| danielutzudani a răspuns:

Eu cred ca google chrome dar si mozila firefox merge!

| danutzaaa1234 a răspuns:

Mozila firefox

| Robert_Ilin_1998 a răspuns:

Opera mi se pare cel mai rapid.

| AlaRau99 a răspuns:

Mozila

| badboy007 a răspuns:

Google chrome e cel mai bun si e si cel mai utilizat

| Alinasweet02 a răspuns:

-google chrome si Opera

| Alinasweet02 a răspuns:

Opera si google chrome

| Adyy_Ady_1992 a răspuns:

Google Chrome happy