| HεεЌεЯε a întrebat:

Hei all!
As vrea si eu un metin2 care sa fie pvp(cu iteme multe la shop,de lvl mare,accesorii,etc.)si care sa cresti repede,sa fie non hamachi,sa faci yang repede,sa pot evolua iteme(nu hammerMt2, EnoxMt2,steel,apollo)si iteme noi(2012-2013)
Sper sa stiti,voi, iubitori de Metinwinking.

Răspuns Câştigător
| RobyRey a răspuns:

Sall! Eu sunt si daca vr iti dau site si de metin3(in fine nu despre asta vorbim nu?)daca nu vrei mt2hammer,poate vrei sa incerci Vip-StyleMt2, te duci la server VIP, te da cu lvl 1 dar cresti foarte repede sunt evolutii noi, si pica multi bani si nu costa mult la magazin daca mai intai vezi cum faci banii laughing.

7 răspunsuri:
| HεεЌεЯε explică:

Hei Roby, deci pe vip-styleMt2 pot doar pe serverul pvp, si pvm, pe acel funny nu merge

| RobyRey a răspuns (pentru HεεЌεЯε):

Cum adica nu merge? cel funny vrei sa zici pvp? pentru ca alt sv in afara de pvm si pvp nu mai exista in mt2

| RobyRey a răspuns (pentru HεεЌεЯε):

Dar totusi mt3 ai incercat? eu onca nu l-am jucat dar cred ca este tare laughingsi vroiam sa stiu daca tu deja ai jucat

| HεεЌεЯε explică:

Da,am jucat metin3, si nu se creste asa bine, e ceva gen metin2ro,numai ca cresti un pic mai repede...

| HεεЌεЯε explică:

Sa sti ca am dat VipStyle-MT2 si mi-a dat 3 metine la alegere:
PVP/ FUNNY/ PVM si acum ma joc pvp, am un cont de lvl 55

| RobyRey a răspuns:

Aici ai site-ul pentru mt3:Http://www.new-metin3.org/

| Matache_Cosmin_1994 a răspuns:

E frumos metin 2 yoneis arme care au atac 2kk 3kk armuri cu aparare 35999 restul mai descoperi cresti foarte repede bani faci 2kkk in jumate de ora numai ca este spaniol dar mai sunt si romani