| XMASTEROX a întrebat:

As vrea un metin 2 pvp dar fara NPC de level cu iteme la 0 yang in shop si sa cresti si tu macar 20 de lv.

Răspuns Câştigător
| Shobo05 a răspuns:

Salut iti zic eu un sv de metin2 pvp pe care joc si e super misto::: cresti singur are 2 ch si are toate itm la magazine are si itm 2012are bns 6\7
Metinx ::: Funda?

| XMASTEROX explică (pentru Shobo05):

E super dar cam in cat timp faci lv max?

| XMASTEROX explică (pentru Shobo05):

E superrrr rauuu

3 răspunsuri:
| Lauentiu a răspuns:

Metin 2 Vamos in magazin general ai licori red si blue gratis si ai tot la P si faci cam in 10 min lv 45 :d si iti da armatu din prima si chestii rib + 9 15k
si s.a.m.d sper ca team ajuta funda!love struck