| ArianaRy a întrebat:

Heihappy

Imi doresc de mult timp sa am CS:GO, insa parintii nu ma lasasad

Asa ca rog pe oricine cu suflet mare sa mi-l ia, ii voi fi foarte recunoscatoarehappy

Merci anticipat! :*

1 răspuns:
| qq221133 a răspuns:

Iti recomand sa joci cs-uri mai vechi, ca sa te antrenezi, si daca vrei te pot ajuta sa joci, iar cu counter-u' trebuie sa mai astpeti, acum e reducere asa ca daca faci rost de 6 euro te-ai scos, am un cont mai vechi si daca vrei ti-l dau dar ramai datoare;)

adauga-ma la prieteni pe steam, si vorbim : http://steamcommunity.com/id/elixwarrior

Sper ca te-am ajutat :3!