| Notifikatu a întrebat:

Hei, lume vreau si eu un metin2 classic PvP, daca se poate cat de cat populat nu neaparat classic ( PVP sa fie ) adica lv direct sau de la magazin si chestii, primul raspuns are o funda, repet, METIN2 PVP, - ATENTIE! - FARA >-(ARGO, MIGHT, PVP-METIN2, hammer, inushi, tenerife, 4metin, low mt2, ) Mersi, FUNDA + VOT - CEL MAI BUN RASPUNS!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai încearcă Sony MT2.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Încearcă Metin 2 Energy, este pvp-pvm, crești foarte repede!

| Notifikatu explică (pentru anonim_4396):

Da, pai am zis unul pvp, am jucat energy. nu imi place, as vrea ceva PVP daca mi-ai putea oferi, urmatorul raspuns daca va fi pe placul meu = FUNDA.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Notifikatu):

Mai încearcă Sony MT2.

| caiboiul a răspuns:

Metin 2 hamer este super nou.

| Notifikatu explică (pentru caiboiul):

Am zis fara hammer.