| BazikR1 a întrebat:

de ceva vreme tot caut un metin2 PVP insa nu gasesc.
As dori un metin2 pvp in afara de metin2 hammer,tenerife, might night sau return of shadow.
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| dany763 a răspuns:

Salut,uite unul : www.metin2argo.com daca bine tin minte asta e pvp romanesc

| BazikR1 explică (pentru dany763):

Da Argo e un metin destul de ok...dar daca folosesti switch si iti faci misiunea cu duelurile iti faci king beta iese din armele de 75.....devine plictisitor. Dar mersi oricum happy

2 răspunsuri:
| Alex_6294 a răspuns:

Uite aici http://www.topmetin2servers.com/, sper ca ti-am fost de ajutor.