| Sucuturdean_Sorina_1978 a întrebat:

Hei! ma ajutati va rog..de cateva zile tot incerc sa imi instalez my talking angela cu hack......cine stie sa ma ajute va rog mult!

3 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Dar de ce vrei cu hack? nu-i mai ușor să-l joci simplu? happy

| DiannaDia a răspuns:

Trebuie săintri pe un browser și sș scrii "aptoide". Intri pe primul site și instalezi aptoide. Apoi intri pe aptoide și cauți My talking Angela, iar prima aplicație care îți apare este sigur cu hack chiar dacă nu scrie că e cu hack.

| CevaChestiosenie a răspuns (pentru DiannaDia):

NU MERGE! nici macar nu apare aplicatia!