| Sh_Atat_Ale_2000 a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa-mi instalez hack pentru my talking angela?

3 răspunsuri:
| SSJGohan3 a răspuns:

Nu am voie sa iti zic cum sa modifici un joc, te va ajuta google, iti dau un indiciu "modded"

| Alin_Spanu_1997 a răspuns:

Buna.
Cea mai tare solutie sa-ti bagi bani intr-un joc, sa faci ce vrei din el, este sa ai telefonul rootat, poti sa tii-l rootezi foarte simplu cu Kingoo Root si dupa iti copii de pe Google freedom.exe ( in telefon, bine inteles, aplicatia aia face totul daca ai telefonul rootat )
ATENTIE -- Root-ul la un telefon poate cauza pagube, ori sa nu-ti suporte telefonul root, ori sa apara o eroare de soft in timpul rootului si sa trebuiasca sa-ti schimbi softul din nou. Nu sunt responsabil daca se va intampla ceva cu telefonul tau.
Iti doresc o zi buna =D

| ClanuTractoR a răspuns:

Nu îți recomand să folosești hack-uri deoarece îți poți virusa, sau chiar distruge
telefonul/tableta.
Mai ales ca hack-urile sunt ilegale(unele dintre ele) și poți avea probleme.