| dragutza9 a întrebat:

Hei,TPU! Am o intrebare:
Puteti sa imi spuneti niste jocuri si cum se joaca? Pentru ca eu cand ies cu prietenii nu stim ce jocuri sa jucam si as vrea niste jocuri de 11-12 ani...Fiindca cele casi "BABA OARBA","ASCUNSEA","PRINSEA" sunt prea de copii si sunt plictisitoare... FUNDITA!:*

Răspuns Câştigător
| RossieR a răspuns:

Cu placere! Si mersi pentru fundabig grin

5 răspunsuri:
| CosticaShtrengarul a răspuns:

PRIMUL si CEL MAI AMUZANT joc si preferat de mine este urmatorul
Stii ce? Du-te si joaca sah si gata ca n=am chef de asa ceva! Pa. Funda?

| RossieR a răspuns:

Adevar sau Provocare(cu tot cu inchisoare, asa ii mai interesanthee hee

| dragutza9 explică (pentru RossieR):

Cu inchisoare cum este treaba?confused

| RossieR a răspuns:

Cu pupaturihee hee

| dragutza9 explică (pentru RossieR):

Aaaa.....am inteles.multumesc! Ai funda de la mine!

| RossieR a răspuns (pentru dragutza9):

Cu placere! Si mersi pentru fundabig grin