| DraghiciStefania a întrebat:

Spuneti-mi si mie urgent ce sa ma joc duminica de ziua mea si vin 6 copi. Spuneti-mi jocuri in 6 copii dar in afara de pititea, scaunele muzicale si baba oarba!

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Bună.
http://jocurilecopilariei.blogspot.ro/
Pa.

6 răspunsuri:
| Sindiiii a răspuns:

Ai putea sa te joci adevar sau provocare, sa faceti teste de pe net...

| kiss333 a răspuns:

Un copil se leaga la ochi cu ceva si trebuie sa-i caute pe ceilalti pe cine-l prinde aceluia ii va da batista si se va lega cu ia la ochi dar sa va jucati intr-un loc fara pericole

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru kiss333):

Acesta este Baba oarba

| kiss333 a răspuns:

Rata inpuscata este un joc cu mingea

| kiss333 a răspuns:

Flori fete sau baieti

| japO a răspuns:

Depinde de varsta pe care o au copii. Puteti sa va jucati Flori, Fete si Baietii, Sticluta, Carti ( Macao, Tabinet pe porunci ) sa jucati Fazan la fel pe porunci. Sper ca ti-am fost de ajutor.

Întrebări recente