| Senorita2000 a întrebat:

Hei,TPU! Am o problema.Acum cateva minute am vrut sa descarc muzica pe telefon de pe net, avand Android.Si toate bune, pana am dat pe un 'Download' din greseala..si dupa cateva secunde.mi-a aparut pe ecran ca am virsi pe telefon...si am cautat pe internet programe de descarcat Anti-Virus pe Android si mi-a dat ceva de genul Bitdef.(nu mai stiu numele intreg) ..am vazut la niste raspunsuri pe TPU ca daca iti descarci Antivirusul acesta dai doar un SCAN si gata...zis si facut! Am dat SCAN si apoi mi-a aparut pe ecran ceva de genul: Dispozitiv curat! Nu au fost detectati virusi.Ok..intrebarile mele sunt:E posibil sa fii sters virusii? E bun programul?
Multumesc! Dau funda mare de tot! :*P.s :am mai dat o data scan si a scris ca 'dispozitivul dvs. este in siguranta'. happy

4 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Nu e ma nimic cu virusi pe telefon.Nu exista asa ceva pe telefon. Poate da dar nu iti afecteaza ca pe pc.

| AnimatedSignature a răspuns:

Nu există viruși pe telefon, șterge-l.
Cum să-ți iei mai multe programe (ocupă memorie) și să-ți facă mai mult spațiu, mai bun, etc?

| neverwinter a răspuns:

Nu e nimic asa sunt reclamele

| Boboc_George_1997 a răspuns:

Este bun programul. Dar ti-as recomanda sa iti reformatezi cardul sau memoria telefonului sa fi sigura, apoi descarci iar programul.iar apoi descarci melodii