| En3Rgi a întrebat:

Am o problema cu telefonu...cand opresc o aplicatie ca sa mai eliberez rami dupa cateva minute porneste singura.Nu stiu de ce.Se pornesc mai mult programe cum ar fi magazin play sau harta.(google play, maps)etc.Mentionez ca telefonul e bun.Imi merge pes 2012, pou, worms, hungry shark 3, race illegal, zombie smasher 2...Si cum pot instala jocurile direct pe card? Ca am vrut sa i-au un joc si avea 40 mb si eu aveam liber in telefon 30 mb.Si nu am putut sa il instalez.Dau funda normal!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Dai resetare din fabrica si nu o sa mai ai probleme!
Dar salveaza pe ceva jocurile, o sa le pierzi cand instalezi ca nou telefonul!
Vezi daca merge dupa resetare!

| En3Rgi explică (pentru anonim_4396):

Alta modalitate nu e? ...Adica eu am luat telefonul de la Orange si nu ar trebui sa se intample asa.

| Verdant a răspuns (pentru En3Rgi):

Asa mi se intampla si mie, eu am dat cu el de pamant de l-am facut cioburi si a mers! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru En3Rgi):

Pai daca ai umplut cu toate prostiile de aia nu mai merge telefonul!
Dai reset la telefon!
Ce memorie are telefonul?

| En3Rgi explică (pentru anonim_4396):

Ce prostii?laughing am doar jocuri.Si ca programe/aplicatii care le folosesc am Clean Master si Youtube.120 mb are memoria si am 40 liber.Card 2 gb.Liber 800 mb.

| anonim_4396 a răspuns (pentru En3Rgi):

Nu stiu ce ai tu in telefon!
Dar daca nu merge dupa resetare!
Te duci la aia si le dai cu telefonul in cap! laughing rolling on the floor
Succes!

| En3Rgi explică (pentru anonim_4396):

Nu o sa il resetez.Si apropo cati ani ai? Ca vad ca razi cand zici"dai cu telefonul i cap"...

| anonim_4396 a răspuns (pentru En3Rgi):

Varsta mea nu conteaza!
Conteaza ca te-am ajutat!
Intelegi?

| En3Rgi explică (pentru anonim_4396):

Nici nu m-ai ajutat...ma rog nu stau sa ma iau la cearta cu alti copii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru En3Rgi):

Multumesc!