| Georgiana_Cristina_1983_7mUx a întrebat:

Cum sa fac yang usor si rapid pe metin2?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mafiotu007 a răspuns:

Sunt multe metode de a face yang. Cele mai rapide mi se par afacerile.Eu le faceam cel mai bine cu fms-uri deoarece acelea sunt cele mai cautate de multi si in general itemele de lv mic sunt mai cautate.Cumparam un fms+0 cu 3kk de exemplu, il faceam +5 sau +6 si scoteam 7-8kk de exemplu(nu stiu daca asa sunt preturile, dar cam asa e) si iei multe.Iei vreo 5 fms-uri, sa zicem ca 2 iti ies, ai facut profit 3kk in 5 minute.

O alta metoda ar fi cu pietre metin, dar trebuie echipament bun pentru astea de lv 45+ ca acolo au drop bun.

Uite aici mai multe metode, ai inteles tu cred dar daca nu te descurci cu cele de sus, ai aici un videoclip pe mai multe parti:
https://www.youtube.com/watch?v=Ep3D3w7yf7M