| LooKaTSkuarydzZ a întrebat:

Cum fac yang mai rapid pe metin2 fara sa atac multe creaturi? As vrea sa aflu cat mai rapid.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Eu strangeam bani minand in sohan sau in desert, bateam metine in map2 pentru pietre +0 si pana la +4 (+0, +1,+2 le foloseam sa fac finisaje pe care le dadeam cu 500k+ ) iar cu cele +3 or le vindeam or foloseam in special piatra grabei, iar cele +4 le pastram pentru magnetica mea +9. Daca nu, le vindeam. Alt mod ar fi pescuitul dar e mult mai naspa ca minatul. O zi buna!