| Dyssy a întrebat:

Hei TPU happy Ieri mi-am reinstalat windows-ul, si dupa ce am terminat am observat ca nu mai aveam efectul Aero si grafica e putin deteriorata ( si daca dau sa imi rezolve problema imi da eroare ca nu e compatibil si nu imi merge nici netul) ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| ReplayHD a răspuns:

Sa instalezi driverul de placa video si evident restul de drivere, intri pe site_ul producatorului, cauti sectiunea driver sau download, selectezi sistemul de operare si iti iei driverele necesare