| bogdancuB a întrebat:

Tocmai mi-am reinstalat windows-u si am o mare problema.
Cand intru in nfs mw imi merge dar grafica nu este buna deloc
adica este un verde cu albastru. Va rog ajutati-ma!
Poate un trebuie un driver sau cv!
Funda! La cel mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| rzvN3k a răspuns:

Problemele de grafica evident apar de la placa video, ce placa grafica ai?

| bogdancuB explică (pentru rzvN3k):

Intel g41 express chipset e de aia incorporata am luat-o odata cu placa

| bogdancuB explică (pentru bogdancuB):

De 512 mb

| rzvN3k a răspuns:

Placile astea integrate nu sunt prea bune deoarece iti foloseste din procesor ca sa mearga... oricum asigura-te ca ai ultimul driver de la placa video si incearca sa iei alt nfs poate e stricat.