| superbarbat a întrebat:

Hei TPU.Imi poate da si mie cineva un program foarte bun de filmat pentru Windows XP infara de Fraps, Bandicam si HyperCam3 pentru un calculator mai slabut? Fundaaaaaaawinking

5 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Inafara de Fraps, Bandicam si HyperCam nu prea sunt programe bune de filmat. Fraps-ul e facut pentru calculatoare extrem de bune, dar bandicam filmeaza bine si nici nu iti trebuie hdd mare (memorie multa).

| superbarbat explică (pentru j1NNNx):

Man daca joci Samp am deschis un topic pe TPU in caz ca sti si daca stii un server rpg care sa se faca usor banii in afara de Bugged si B-zone iti dau fundawinking

| Harl3yDavidson a răspuns:

Incearca Action! Merge sa filezi extrem de bine pe orice pc, laptop, are si o calitate buna la filmat.Nu trebuie sa ai cine stie ce pc, merge si pe pc-uri slabe. Sper ca te-am ajutat big grin

| j1NNNx a răspuns (pentru Harl3yDavidson):

Action e un program terminat daca nu e cumparat. Filmeaza foarte prost cu licenta free.winking

| superbarbat explică (pentru Harl3yDavidson):

Man am zis pentru Windows XP...Action e cumva pentru Windows XP si nu stiu eu?