| xGlontz a întrebat:

Hei TPU
Imi puteti recomanda si mie niste jocuri mai vechi, ceva cu o campanie frumoasa sau ceva care sa ma tina ocupat(si jocuri online).Am un pc destul de slab procesor:p4 3.0 ghz 4G ram si o placa destul de veche Nividia GeForce 7100.
Va rog sa imi ziceti si mie ceva care sa ma tina ocupat sau ceva care sa ma joc cand ma plictisesc.

1 răspuns:
| TheCostumeCat a răspuns:

Warcraft 3; C&C Renegade(superb); Diablo; Torchlight; Legacy of Kain; Gothic; Age of Mitology