| MadaLinisa a întrebat:

Uhm, am si eu o intrebare... stie cineva de aici sa faca server minecraft? Eu am incercat dar nu vrea sa functioneze, intotdeauna imi scrie ( connection lost ) dar la server tot arata la semnal, verde.

Cine poate sa imi faca si mie un server? Nu de alta, dar vreau sa ma joc cu prietena mea, probabil facem si un canal de Youtube. Asa ca cine imi face primul va aparea pe Youtube si poate juca alaturi de noi.( normal, sa functioneze)

1 răspuns:
| DarKKneSS a răspuns:

Vrei sa aiba plugin-uri pe el sau sa fie simplu?